Yazıcı Şablonları

Şu an buradasınız:
7 Adet Yazıcı Şablonu Bulunmaktadır. Bunlar:

1-Bill-EN Yazıcı Şablonu: İngilizce olan hesap yazdırma şablonudur. Yazılar ingilizcedir .Ayrıca Rapor yazıcınızın da bağlandığı yazdırma şablonudur.

2-Hesap-TR Yazıcı Şablonu: Türkçe olan hesap yazdırma şablonudur. Yazılar Türkçedir .Ayrıca Rapor yazıcınızın da bağlandığı yazdırma şablonudur.

3-Kitchen-Bar-EN Yazıcı Şablonu: İngilizce olan sipariş yazdırma şablonudur. Yazılar ingilizcedir. Yiyicek ve İçecek siparişlerini yazdırmak için kullanılır.

4-Mutfak-İçecek-TR Yazıcı Şablonu: Türkçe olan sipariş yazdırma şablonudur. Yazılar Türkçedir. Yiyicek ve İçecek siparişlerini yazdırmak için kullanılır.

5-Paket-Servis-TR Yazıcı Şablonu: Türkçe olan paket sipariş yazdırma şablonudur. Yazılar Türkçedir. Paket Servis siparişlerini yazdırmak için kullanılır.

6-Takeaway-EN Yazıcı Şablonu: İngilizce olan paket sipariş yazdırma şablonudur. Yazılar İngilizcedir. Paket Servis siparişlerini yazdırmak için kullanılır.

7-Mutfak-TR Yazıcı Şablonu: Türkçe olan mutfak sipariş yazdırma şablonudur. Yazılar Türkçedir. Yemek siparişlerini yazdırmak için kullanılır.Bu yazıcı şablonunda servis türleri yazdırabilirsiniz(Ör:Başlangıç,Ara sıcak,Ana yemek vs.)

Faydalı bir konu mu?
Beğenmedim 0
Görüntülenme: 79
Öncesi: Yazıcıları Tanıtma
Sonraki: Yazıcı İlişkileri
Başa dön